Angajam portar pentru bloc de locuinte.Cerinte:- Aspect fizic ingrijit; – Abilitati de comunicare;- Fara cazier judiciar;- Responsabilitate pentru munca prestata, seriozitate

Responsabilitati:-Asigura linistea locatarilor;- Mentine curatenia in jurul cladirii;

Se ofera:- Program de munca flexibil; – Mediu de lucru placut

Candidatul idealSeriozitate, bun simt, fara cazier, experienta similara, indemanatic, persoana cu cunostinte tehnice.Descrierea jobuluiAsigura paza cladiriiVerifica curatenia in spatiile externe imobil (spatial din fata imobil, parcare parter si -1, curtea imobilului)Verifica existenta vreunui pericol (incendiu, inundatie)Verifica existenta vreunei avarii la echipamentele cu care este dotat imobilulPentru orice defectiune va anunta administratorul imobilului iar pana la sosirea echipei de interventie pentru remedierea defectiunii va proceda la inlaturarea si/sau diminuarea efectelor acestei defectiuniSupravegheaza starea si miscarea bunurilor, echipamentelor, aparatelor aflate in raza de actiuneGoleste cosurile de gunoi din spatiile comune si garajScoate pubelele de gunoi in zilele cand acesta se ridica (2 zile pe saptamana).Matura spatiile externe imobil (iesirea din garaj, spatiul din fata si imobilului, curtea interioara) si spatiile interne imobil (intrare imobil, hol, casa scarii, parcare) Pe timp de iarna indeparteaza zapada de pe toate caile de acces imobil, fata imobilului, intrare bloc, acces curte, curte) Păstrarea instalaţiilor sanitare în condiţii normale de funcţionare;Efectueaza in limitele competentei la mici lucrari de intretinere, reparatii din incinta imobiluluiInterzice accesul intrarii in imobil a persoanelor care nu sunt locatare in imobil sau care nu fac dovada ca sunt asteptate de catre unul din locatariContractul de munca este full time, program de 8 ore, 9-17 iar in zilele cand se ridica gunoiul menajer 7-15, in weekend nu se lucreaza si sarbatorile legale.