Materom angajeaza Lucrator Gestionar piese auto: in Divizia Dezmembrari

Candidatul ideal:

– manevrare eficienta a dotarilor tehnice utilizate in indeplinirea sarcinilor postului;

– disponibilitatea pentru munca fizica, dinamica;

– capacitatea de a munci in echipa;

– capacitate de integrare, profil etic profesional si uman;

– atentie: concentrare, mobilitate, distributivitate, selectivitate;

Principale responsabilitati:

– manipuleaza marfa (piese auto);

– receptionarea marfii cu ajutorul terminalelor mobile;

– va sesiza minusurile sau plusurile gasite catre responsabilul de depozit;

– pregateste marfa pentru clientii la solicitarea consilierilor de vanzari;

– va sesiza lipsa spatiilor de depozitare si va propune si solutii de reorganizare a depozitului;

Beneficii:

– pachet salarial motivant, negociat in baza interviului

– tichete de masa

– tipul contractului: nedeterminat, cu norma intreaga, perioada de proba de 90 de zile

PROGRAM: 08:30 – 17:30

Nu este necesara experinta in domeniu, oferim instruire la locul de munca.Vino in echipa noastra!