Materom angajeaza Lucrator Gestionar piese auto:

Candidatul ideal:

– manevrare eficienta a dotarilor tehnice utilizate in indeplinirea sarcinilor postului;

– disponibilitatea pentru munca fizica, dinamica;

– invatare activa, spirit organizatoric, punctualitate, receptivitate;

– capacitatea de a munci in echipa;

– capacitate de integrare, profil etic profesional si uman;

– atentie: concentrare, mobilitate, distributivitate, selectivitate;

Principale responsabilitati:

– manipuleaza marfa (piese auto);

– efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in depozitul firmei;

– efectueaza transferul de marfa din stocul central in substocuri si retur;

– aranjeaza produsele pe rafturi cu ajutorul terminalelor mobile;

– efectueaza inventarul stocului de marfa ori de cate ori este nevoie;

– raporteaza sefului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic;

– pregateste marfa pentru livrare catre clientul final;

Beneficii:

– pachet salarial motivant, negociat in baza interviului

– tichete de masa

– tipul contractului: nedeterminat, cu norma intreaga, perioada de proba de 90 de zile

Nu este necesara experinta in domeniu, oferim instruire la locul de munca.

Aplica CV-ul tau printr-un mesaj sau pe adresa de mail resurseumane@materom.ro

Te asteptam in echipa noastra!